Home » Lijst van Data Protection Officers

Lijst van Data Protection Officers

  • by
Want to do a random act of kindness? Share this post.

Werkende in de datasector weet ik hoe gevoelig persoonlijke data kan zijn. Ik weet ook hoe onvoorzichtig daar soms mee wordt omgesprongen. En ik weet hoe uw persoonlijke data tegen u kan gebruikt worden.

Volgens artikel 21 van de algemene verordening gegevensbescherming kan u alle persoonlijke data opvragen die organisaties over u bezitten. Volgens artikel 15 kan u opvragen hoe die data verkregen is en met wie ze gedeeld wordt of zal worden. Volgens artikel 17 kan u ook al die data laten verdwijnen. Dat kan meestal via de data protection officer (DPO). Indien u geen tijdig antwoord krijgt of aan uw vragen wordt geen hoor gegeven, dan kan u contact opnemen met de Gegevensbeschermingsautoriteit.

  • Organization – Data Protection Officer
  • AB Inbev – abi-team@first-privacy.com
  • Accent Jobs – info@accentjobs.be
  • Accenture – websitedataprivacy@accenture.com
  • Actief Interim – dpo@actief.be
  • Adneom – privacypolicy@positivethinking.co
  • Adecco – contracts.legal@adecco.be
  • AG Insurance – G_DPO@aginsurance.be
  • Albert Heijn België – privacy@ah.nl
  • Aldi België – dataprotection@aldi.be
  • Algemeen Christelijk Vakverbond (ACV) – dpo@acv-csc.be
  • Allianz – privacy@allianz.be
  • Amon – privacy@amon.be
  • Argenta – id-card@argenta.be
  • Arcadius – privacy@arcadius.be
  • Ariad Group – hello@ariadgroup.com
  • AS Adventure – team@asadventure.com
  • AT Recruitment – info@atrecruitment.be
  • AXA – privacy@axa.be
  • BASF – data-protection.eu@basf.com
  • Belfius – bankverzekeraar.privacy@belfius.be
  • Bioplanet – privacy@colruytgroup.com
  • Bisnode – info@bisnode.be
  • Blik – privacy@persgroep.be
  • Bloovi – dataprotection@bloovi.be
  • Bloovi Me – privacy@bloovi.me
  • Booking.com – dataprotectionoffice@booking.com
  • Canvas.be – erwin.maussen@vrt.be
  • Carrefour – privacy_be@carrefour.com
  • Christelijke Mutualiteit (CM) – privacy@cm.be
  • Collect&Go – privacy@colruytgroup.com
  • Collishop – privacy@colruytgroup.com
  • Colruyt Group – privacy@colruytgroup.com
  • Corona Direct – privacy@coronadirect.be
  • Coyote Systems – gdpr@moncoyote.com
  • Crosspoint Solutions – dpo@crosspointsolutions.be
  • Dag Allemaal – privacy@persgroep.be
  • DATS24 – privacy@colruytgroup.com
  • Delhaize – info@delhaize.be
  • Desyndic.be – privacy@dewaele.com
  • (Immo) Dewaele – privacy@dewaele.com
  • DVV – dvv.privacy@belins.be
  • Engie Electrabel – innov-admin@engie.com
  • Ergon Recruitment – brussels@ergon.jobs
  • Ethias – DPO@ethias.be
  • EuroBrussels – dataprotection@eurojobsites.com
  • Federaal Agentschap voor Nucleaire Controle (FANC) – dataprotection@fanc.fgov.be
  • Fnac – privacy.fnac@be.fnac.com
  • Generali – dpo@generali.be
  • Generations Recruitment – privacy@generationsrecruitment.com
  • Goed Gevoel – privacy@persgroep.be
  • Groupon – privacy@groupon.com
  • Graydon – dpo@graydon.be
  • Hays – info@hays.be
  • Hudson – be.privacy@hudson.com
  • Humo – privacy@persgroep.be
  • ING – ing-be-PrivacyOffice@ing.com
  • Immoweb – privacy@immoweb.be
  • JOE FM – privacy@medialaan.be
  • Joyn – privacy@joyn.be
  • Ja Maar B.V. – contact@omdenken.nl
  • Janssen Pharmaceuticals – emeaprivacy@its.jnj.com
  • JIM Mobile – privacy@jimmobile.be
  • Keytrade Bank – dpo@keytradebank.com
  • KBC – mypersonaldata@kbc.be
  • Kinepolis – dpo@kinepolis.com
  • Konvert Interim – info@konvert.be – 056/24.01.00
  • Lefac – ndaniel@tbscobalt.com
  • (Het) Laatste Nieuws – privacy@persgroep.be
  • Lidl België – privacy@lidl.be
  • Livios.be – privacy@persgroep.be
  • LightInTheBox.com – dataprotectionofficer@lightinthebox.com
  • Mailchimp – personaldatarequests@mailchimp.com
  • Mediahuis – privacy@mediahuis.be
  • Medialaan – privacy@medialaan.be
  • Mediafin – privacy@mediafin.be
  • Michael Page – gdpr@pagegroup.eu
  • Mijnenergie.be – privacy@persgroep.be
  • Mobile Vikings – privacy@mobilevikings.be
  • Newsmonkey – info@GMgroup.be
  • Omdenken.nl – contact@omdenken.nl
  • Onafhankelijk Ziekenfonds (OZ) – privacy@oz.be
  • Ordina – privacy@ordina.be
  • Outspot.be – privacy@outspot.be
  • Oui.SNCF – dpo@oui.sncf
  • Partena Ziekenfonds – privacy@partena.be
  • Pernod-Ricard – communication.ricard@pernod-ricard.com
  • (De) Persgroep – privacy@persgroep.be
  • Pfider – privacy.officer@pfizer.com
  • Pwiic – n_devriese@pwiic.com
  • Q2 – privacy@medialaan.be
  • Qmusic – privacy@medialaan.be
  • Randstad – privacy@randstadgroup.be
  • Robert Half – privacy-emea@roberthalf.net
  • Soldandset.be – privacy@dewaele.com
  • Sonos – privacy@sonos.com
  • Spaargids.be – privacy@persgroep.be
  • Spar – privacy@colruytgroup.com
  • Sporza – erwin.maussen@vrt.be
  • (De) Standaard – privacy@mediahuis.be
  • Stepstone – info@stepstone.de
  • Stievie – privacy@medialaan.be
  • Story – privacy@persgroep.be
  • Synergie Jobs – complianceofficer@synergiejobs.be
  • TBS Group – ndaniel@tbscobalt.com
  • Test-Aankoop – privacy@test-aankoop.be
  • TeveBlad – privacy@persgroep.be
  • (De) Tijd – privacy@mediafin.be
  • Touring Verzekeringen – privacy@tatv.be
  • TV Familie – privacy@persgroep.be
  • Tweedehands.be – Anna_DPO@ebay.com
  • Unleashed – privacy@jimmobile.be
  • Vanderbuild.be – privacy@dewaele.com
  • VDK – dpo@vdk.be
  • Vitaya – privacy@medialaan.be
  • Vitaya Magazine – privacy@persgroep.be
  • Triodos – privacy@triodos.be
  • Turner Immo – privacy@dewaele.com
  • Vacature.be – privacy@persgroep.be
  • Verstandigbouwen.be – privacy@persgroep.be
  • VIO Interim – privacy@vio-interim.be
  • Vivaldi’s Interim – privacy@vivaldisinterim.be
  • Vlaamse Radio & Televisie – erwin.maussen@vrt.be
  • VTM – privacy@medialaan.be
  • X2O – info@x2o.be
  • Xerius – privacy@xerius.be
Want to do a random act of kindness? Share this post.